sobota, 4 lutego 2017

| Kakao Talk | VHOPE ~ Duże dłonie ~



*leży w pokoju patrząc w sufit... nie wiedział czemu ale miał wrażenie.. ze nie podnieca już tak swojego Hyunga jak kiedyś* 
  *leży u siebie, przegląda aplikacje i natrafił na Kakaotalk.* Hmmm... słyszałem o tym. może tez założę konto *wpisał co trzeba, a nick ustawił jako SnakeuFaceu69* mało oryginalne, ale ujdzie *szeptał sam do siebie.  Odłożył telefon na chwile i zaczął rozmyślać o swoim Tae* ~ Hmmm... czy mnie pociąga? tak... ale trochę mniej przez to ze jest w kółko taki słodki i uroczy... pokazałby w końcu pazurki... ehhh...
  *wziął słuchawki i włożył do uszek. nie zwracając jaką playlistę wybiera po prostu kliknął byle co.*  
  *po dłuższej chwili rozmyślania sięgnął po telefon i napisał do pierwszej lepszej losowej osoby na Kakaotalku* ~  ~cześć jestem Horse i nienawidzę węży xdd.
  *słuchając muzyki przyszło mu powiadomienie. Odblokował telefon i od razu przeczytał wiadomość z KakaoTalk* ~ o siemka... jestem kosmitek i jestem zboczuszkiem 
  *zdziwiony ze ten ktoś mu odpisał- uśmiechnął się* ~ chcesz popisać i się poznać? bo mega mi się nudzi ;; 
PervertAlien: spoczko misiek.. hihi...   
SnakeuFaceu69: Heh... ile masz lat? 
PervertAlien: 19 a ty wężu? 😏
SnakeuFaceu69: 21 ;; jestem stary ale dalej jary 😏  
PervertAlien: mhhh możemy cie przekonać staruszku 😏  
SnakeuFaceu69: no no... możemy heh... skąd jesteś pervercie?  
PervertAlien: z mojej krainy kosmicznej seksowności i namiętności  ....
SnakeuFaceu69: dziwny jesteś... ale podoba mi się to... to jeśli jesteś taki seksowny i namiętny to pewnie masz faceta/dziewczynę?  
PervertAlien: ehhh... niestety jeszcze nikt nie miał okazji zobaczyć mojego seksownego ciałka  
SnakeuFaceu69: szkoda szkoda... dasz zdjęcie? może ja będę tą pierwszą osobą?  
PervertAlien:
SnakeuFaceu69: osz kurwa ;; taki abs się marnuje
SnakeuFaceu69: osz kurwa ;; taki abs się marnuje...
PervertAlien: mhh no troszku.... może jesteś chętny się nim zająć Koniku?   
SnakeuFaceu69: co proponujesz seksiaku?  
PervertAlien: pokaż pierw siebie wężu  
SnakeuFaceu69:  
 PervertAlien: osz
 PervertAlien: osz....kurwa....chyba zacząłem łączyć się z kosmosem....ashhh..stanął mi przez ciebie!  
 SnakeuFaceu69: uznaje to za komplement xdd pomoc ci? ps duży jest?  
 PervertAlien: ciesze się .... mhhh jak dla mnie nijaki ale mogę pokazać 😏  
 SnakeuFaceu69: jak chcesz...  
PervertAlien
SnakeuFaceu69: nieźle i tak
SnakeuFaceu69: nieźle i tak... i co ujarzmiłeś już go?  
PervertAlien: mhh prawie...eiii nieźle? nie podoba ci się?  
SnakeuFaceu69: nie no kurde... podoba podoba... ale muszę też przyznać ze masz duże dłonie (wystarczająco duże my mój się w nich zmieścił) 😏 
PervertAlien: mhhh ohh jak ja bym z chęcią wziął go w rękę hihi a masz fetysz na dłonie? takie duże jak moje? 😏 
SnakeuFaceu69: o taaak... dłonie to mój największy fetysz chyba... jeszcze kocham kolczyki w wardze... o matko ile ja bym dał żeby mój chłopak miał kolczyka... i zahaczał nim gdy całowałby i ssał mi kutasa... mhmmm aż na sama myśl się tym jaram 
SnakeuFaceu69: a ty jakie masz fetysze? 
PervertAlien: mhh... piękne pełne miękkie i malinowe usta.. ohh tak to jest moje marzenie...mhh hihi no i oczywiście piękne wysportowane ciało i duży kutasek ahh. tak... takiemu dałbym się ruchać cały dzień 
SnakeuFaceu69: cały dzień? no nie wiem czy by twój tyłek wytrzymał gdybym ja cię rżnął... ale nawet nie wiesz ile ja bym dał aby poczuć w sobie takiego dużego kutasa jak twój ... muszę przyznać ze niestety w moim przypadku to ja zawsze jestem na górze ehhh... dlatego tak bardzo jestem zdesperowany chyba ze pisze na kakaotalku ;;  
PervertAlien: hihi.. naprawdę chciałbyś poczuć jak poruszam się w tobie swoim kutaskiem... ocierając się o prostatę? 😏 
SnakeuFaceu69: o boże... chwilowo o niczym innym nie marze... kurwa... właśnie to sobie wyobraziłem... ale mi stanął... osz kurna...  
PervertAlien: mhh duży jest? bardzo duży?  
SnakeuFaceu69: duży... bardzo duży (jak na konia przystało xdd)  
PervertAlien: jejku aż mi robisz ochotę na siebie nooo.... hihi...  
PervertAlien: mogę ci coś wysłać? 
SnakeuFaceu69: jak taki napalony to zrób mi przysługę i pomóż mi z ta erekcja... napisz mi co byś ze mną robił, co byś MI robił... krok po kroku
SnakeuFaceu69: możesz...  
PervertAlien: wziąłbym go w swoją jedwabiście miękką dłoń. zacząłbym delikatnie ją ściskać po czym kciukiem delikatnie drażniłbym twoją mięciutką różową główkę... owiałbym ją swoim ciepłym oddechem.... nagle zacząłbym szybko poruszać ręką na twoim długim grubym członie by po chwili zassać się swoimi pełnymi ustami na twojej główce... doprowadzałbym cię tak do ogromnego orgazmu... zebrałbym palcem kropelki preejakulatu i rozsmarował je na twoich jądrach powodując jeszcze większy orgazm..... (a wszystko tą dłonią)  
PervertAlien: 
SnakeuFaceu69: ja
SnakeuFaceu69: ja... ugh... dzięki kocie... pomogło... 
SnakeuFaceu69: miałeś mi cos wysłać...  
PervertAlien: no właśnie wysłałem przecież.. moją dłoń  
SnakeuFaceu69: a to... rzeczywiście duża... i o matko jakie długie palce  
PervertAlien:   😏
SnakeuFaceu69: co porabiasz?
PervertAlien: siedze sam w pokoju .... może nagi hihih  
SnakeuFaceu69: moze bym ruchał hehe  
SnakeuFaceu69: tez siedzę sam... i nudam  
PervertAlien: tylko może? wiesz ty co.... na twoim miejscu brałbym i nie patrzył na sprzeciw ....pfff  
SnakeuFaceu69: aigoo... kocurze... szarpałbym, zaznaczałbym i te inne bym  
PervertAlien: hihi Konik.. dobra ja lece będę jutro Wężu papa  
SnakeuFaceu69: juz? no dobrze.. do jutra Kosmito  
*dostarczono 21:58*
  *wyszedł ze swojego pokoju kierując się do kuchni. Czuł się szczęśliwy po takiej zboczuszkowej rozmowie z kimś..... trochę jednak mu głupio ze zwalił sobie przy zdjęciu obcego chłopaka gdy ma swojego Hyunga*  
 *cały radosny i w błogim nastroju skierował się do kuchni. Będąc już w drzwiach zauważył swojego chłopaka... zrobiło mu sie dziwnie... no ale przecież go nie zdradził tak? * hej młody... jak tam?  
  ~ h-hej Hyung *wyrwał się z zamyślenia* dobrze..  *nalał sobie wody do szklanki i od razu wypił duszkiem*
~ co ty taki spięty? aish... po co pytam... ty i tak zawsze odpowiadasz ze mi się wydaje ;; no dobra ja idę się przejść, idziesz ze mną? *spojrzał na niego z malutka nadzieja*~ mhh no mogę iść *szepnął i poszedł ubrać swoje różowe słodkie kozaczki*  
~ to chodź szybko... a i zrobisz coś dla mnie? załóż te czarne kozaczki które ci ostatnio kupiłem Hmm? będą pasowaś ci do paznokci
  *spojrzał na prezent który dostał od Hyunga* ~ no dobzie *zaświergotał słodko i ubrał czarne kozaczki*
 ~  no ja tez *założył kremowy płaszcz*  
  ~ to chodź *złapał go za rękę i wyszli z domu* ~ Taes? ty lubisz być taki słodki? czy chcesz zmiany?  
  ~ lubię być taki.... w sumie od zawsze taki byłem 
^ nie tego kurde oczekiwałem^ ~  no okej, a i dzisiaj nie wracam na noc do domu. Nie czekaj na mnie. *odparł beznamiętnie rozplatając dłonie* 
  ~ c-czemu? *spytał smutno patrząc na niego* ...no dobrze...tylko uważaj na siebie  
  ~ idę z kolegami do klubu. Jeden z nich się żeni i chcemy to oblać... Masz cała chatę dla siebie... możesz zaprosić kogoś jeśli chcesz  

~  mhh no dobrze..tylko nie wypij za dużo Hyung.... *westchnął* posiedze sobie sam  
 ~yhym.. tak tak... *spojrzał na niego i westchnął w duchu* wracajmy do domu, nie chce mi się już chodzić, dobra?  

  ~ mhhh *mruknął smutny i wrócili do domu*  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz