sobota, 4 lutego 2017

|| You're my Drug || KIM TAEHYUNG




"Szczęśliwe chwile przy osobie którą kochasz.
Tak to najpiękniejsze co mnie spotkało.
Kocham go.
Nigdy nie opuszczę.
Czy jest coś piękniejszego niż miłość?
Nie ma.
Każdy jego dotyk, pocałunek, wypowiedziane słowo.
Trafia do mojego serca.
Nie ma dnia, bez chwili gdy nie ma go przy mnie.
Jest zawsze obok mnie, a ja obok niego.
Mówią, że miłość ogłupia.
Jeżeli to jest ogłupienie...to chciałbym tego więcej.
To jest dla mnie jak narkotyk.
Narkotyk to on.
Narkoman to ja.
Czy jestem kimś złym, jeżeli potrzebuję go?
Bez niego czuję się pusty... bezwartościowy.
Czy tak czuje się narkoman potrzebujący spełnienia?
To jest dobre. jeżeli naszym narkotykiem jest ta jedna najważniejsza w naszym życiu osoba.
Kocham cię"

Kim Taehyung

~~~~~~
List TaeTae do swojej jedynej miłości. Czyż to nie jest piękne? Jedyna miłość na całe życie, która nas uzależnia?

1 komentarz: