"Twój głos towarzyszący mi każdego dnia..
Znikł..
Nie usłyszę go już nigdy...
Dlaczego?
Bo Cię już tu nie ma...
Przez co?
Przez moją głupotę...
Jaką?
Pozwoliłem Ci odejść...
Po czym?
Po naszej kłótni...
Nic nie zrobiłeś?
Wybiegłem...Za późno...
Widziałeś?
Tak widziałem...
Co?
Jak Twoja dusza kieruje się ku niebu...
Co robiłeś?
Machałeś mi ostatni raz uśmiechając się....
Słyszałeś?
Słyszałem..ostatni raz Twój głos....
Co mówiłem?
"Forever Saranghaeyo Kim NamJoon"
Znikłem?
Tak...
Zostawiłem coś po sobie?
Tak, swoje ciało... zimne.. na ulicy.. uderzone przez samochód. "
~ Kim NamJoon

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz